Websites & Internet Marketing
 

Portfolio Tjeerd Engel | WordPress websites & SEO

Hieronder vind je recente werk en opdrachten die door mij zijn uitgevoerd. Alle website zijn ontwikkeld in WordPress, geoptimaliseerd (SEO) voor Google en zelf door de klant te beheren (tekst en fotografie).

Flapper en Van Roosmalen www.flappervanroosmalen.nl
Van der Werf Advocatuur www.vanderwerfadvocatuur.nl
Mama Vastgoed www.mammavastgoed.nl
Pier van Kalsbeek www.piervankalsbeek.nl
Bouwbedrijf Kor Elzinga www.korelzinga.nl
Parenting Consultancy www.parentingconsultancy.nl
Eigen Warmte Balk www.eigenwarmtebalk.frl
Samen Sterk www.sterksamen.nl
Atelier Kleyn www.atelierkleyn.nl
Skiatsu Overkappingen www.skiatsu.nl
Jachtwerf Zevenbergen www.jachtwerfzevenbergen.nl
Judith Stam www.judithstam.nl
Buro Erfdiel www.erfdiel.nl
Therapeutisch centrum Fascia www.fascia.nl
Gerrit van der Horst www.gerritvanderhorst.nl
Energie Coöperatie Gaasterland energiecooperatiegaasterland.frl
Administratiekantoor A.W. de Vries administratiekantoor-devries.nl
ProKlus www.proklusbedrijf.nl
Stephanie Roovers www.zuiverik.nl
Made By Marte www.madebymarte.com
Woningstoffering Jan de Vries www.woningstofferingfriesland.nl
Vector Machines www.vectormachines.nl
Annemarie Bergfeldwww.annemariebergfeld.nl
Pauline de Jongwww.paulinedejong.nl
WWYSwww.wwys.nl
De Laapewww.delaape.nl
MKama Vastgoed www.kode4.nl
Sylvestriswww.sylvestris.nl
IWF HollandWebsite IWF Holland www.iwfholland.nl
Melkproductie Koe www.melkproductiekoe.nl
Building & Facilities www.buildingandfacilities.com
Hedwig Vroklage www.keramiekenbeelden.nl
Martin Brouwerwww.mbjim.nl
Rijschool Eddie SneekWebsite Rijschool Eddie Sneek www.rijschooleddiesneek.nl
Altijd Buiten – ABEE outdoorwww.altijd-buiten.nl
Letterlevenwww.letterleven.nl
Solex Slotenwww.solexsloten.nl
Boost Productieswww.boostproducties.nl
Friesland Wheelswww.frieslandwheels.nl
Kornet Beton Balk BVwww.kornetbeton.nl
Studio NDD 532Studio NDD532 Amsterdamwww.ndd532.nl
Sloepverhuur Oudemirdum www.sloepverhuuroudemirdum.nl
Houtbewerking SpannenburgWebsite Houtbewerking Spannenburgwww.houtbewerkingspannenburg.nl
Bureau Underweiswww.bureau-underweis.nl
Parketboerderij VBNParketboerderij VBNwww.parketboerderij-vbn.nl
Voegbedrijf Jettenwww.voegbedrijfjetten.nl
Meubelmakerij BeertjeWebsite meubelmakerij Beertjewww.meubelmakerijbeertje.nl
el Gusto Workumwww.elgustoworkum.nl

Ook toe aan een nieuwe website? Die goed gevonden wordt in Google en eenvoudig zelf te beheren is? Uitstekend werkt op smartphones en tablets? Een website die klanten trekt en zorgt voor de verkoop van jouw producten of diensten? Dan kan ik je helpen!

Portfolio Tjeerd EngelIk combineer mijn technische webbouwkennis met mijn 20 jaar ervaring in internetmarketing. Het resultaat: slimme websites die voor jouw bedrijf werken en makkelijk zijn in beheer en gebruik.

Wil je weten wat voor jou de investering is? Stuur mij dan een e-mail met een korte briefing of vul het onderstaande formulier in. Bellen kan uiteraard ook: 06-119 52 361

Tjeerd Engel

.

    Waar zoek je hulp voor:

    Nieuwe website laten makenBestaande website optimaliserenBestaande website aanpassen/onderhoudenSEO / Zoekmachine OptimalisatieAnders (graag hieronder toelichten)

    × Kan ik je helpen?