Portfolio Tjeerd Engel | Websites – SEO – Internet Marketing

Hieronder vind je recente werk en opdrachten die door mij zijn uitgevoerd. Alle website zijn ontwikkeld in WordPress, geoptimaliseerd (SEO) voor Google en zelf door de klant te beheren (tekst en fotografie).

Machines4Green www.machines4green.nl

.

Pauline de Jongwww.paulinedejong.nl

.

De Laapewww.delaape.nl

.

Francien van WesteringFrancien van Westering www.francienvanwestering.nl

.

Studio NDD 532Portfolio Tjeerd Engelwww.ndd532.nl

.

Vakantiehuisje Ús DatsjaPortfolio Tjeerd Engelwww.hetslauerhoff.nl

.

Meubelmakerij BeertjePortfolio Tjeerd Engelwww.meubelmakerijbeertje.nl

.

WWYSwww.wwys.nl

.

Zeiljacht Puffinwww.sy-puffin.com

.

IWF Holland www.iwfholland.nl

.

Melkproductie Koe www.melkproductiekoe.nl

.

Building & Facilities www.buildingandfacilities.com

.

Vakantiehuisje Lytse Kaep www.lytsekaep.nl

.

Martin Brouwerwww.mbjim.nl

.

Rijschool Eddie Sneek www.rijschooleddiesneek.nl

.

Altijd Buiten – ABEE outdoor www.altijd-buiten.nl
.
Letterlevenwww.letterleven.nl
.
VBN – Outlet
www.vbn-outlet.nl
.
Solex Sloten www.solexsloten.nl
.
Boost Producties www.boostproducties.nl
.
Jachtwerf Sloten www.jachtwerfsloten.nl

.

Kornet Beton Balk BVKornet Beton Balk BVwww.kornetbeton.nl
.
Frisian Yachts PiersmaWebsite Frisian Yacht Pietsma www.frisianyachts.nl
.
De Stille Boot HeegStille boot Heegwww.destilleboot.nl
.
Houtbouw Evert Klaverwww.houtbouwevertklaver.nl
.
De Hoop Dienstverlening www.dehoopdienstverlening.nl
.
Via Babette vakantie zoekservicewww.viababette.nl
.
Gastro Eventswww.gastro-events.nl
.
Deur- Afhang-bedrijf Henk de Glee www.deurenafhangers.nl
.
Parketboerderij VBNParketboerderij VBNwww.parketboerderij-vbn.nl
.
.

Ook toe aan een nieuwe website? Die goed gevonden wordt in Google en eenvoudig zelf te beheren is? Uitstekend werkt op smartphones en tablets? Een website die klanten trekt en zorgt voor de verkoop van jouw producten of diensten? Dan kan ik je helpen!

Ik combineer mijn technische webbouwkennis met mijn 18 jaar ervaring in internetmarketing. Het resultaat: slimme websites die voor jouw bedrijf werken en makkelijk zijn in beheer en gebruik.

Wil je weten wat voor jou de investering is? Stuur mij dan een e-mail met een korte briefing of vul het onderstaande formulier in. Bellen kan uiteraard ook: 06-119 52 361

Tjeerd Engel

Portfolio Tjeerd Engel