Websites & Internet Marketing
 

Portfolio Tjeerd Engel | WordPress websites & SEO

Hieronder vind je recente werk en opdrachten die door mij zijn uitgevoerd. Alle website zijn ontwikkeld in WordPress, geoptimaliseerd (SEO) voor Google en zelf door de klant te beheren (tekst en fotografie).

Samen Sterk www.sterksamen.nl
 
Jachtwerf Zevenbergen www.jachtwerfzevenbergen.nl
 
Judith Stam www.judithstam.nl
 
Gerrit van der Horst www.gerritvanderhorst.nl
 
Kozijn Services www.kozijn-services.nl
 
Energie Coöperatie Gaasterland energiecooperatiegaasterland.frl
 
Administratiekantoor A.W. de Vries administratiekantoor-devries.nl
 
Stephanie Roovers www.zuiverik.nl
 
Aligoté Catering & Events www.aligotecatering.nl
 
Focus Technologies www.findfocus.nl
 
Machines4Green www.machines4green.nl
 
Annemarie Bergfeldwww.annemariebergfeld.nl
 
Pauline de Jongwww.paulinedejong.nl
 
WWYSwww.wwys.nl
 
De Laapewww.delaape.nl
 
Francien van WesteringFrancien van Westering www.francienvanwestering.nl
 
Vakantiehuis Bosk & Wetterwww.boskenwetter.nl
 
Sylvestriswww.sylvestris.nl
 
IWF HollandWebsite IWF Holland www.iwfholland.nl
 
Melkproductie Koe www.melkproductiekoe.nl
 
Building & Facilities www.buildingandfacilities.com
 
Vakantiehuisje Lytse Kaep www.lytsekaep.nl
 
Martin Brouwerwww.mbjim.nl
 
Rijschool Eddie SneekWebsite Rijschool Eddie Sneek www.rijschooleddiesneek.nl
 
Altijd Buiten – ABEE outdoorwww.altijd-buiten.nl
 
Letterlevenwww.letterleven.nl
 
Solex Slotenwww.solexsloten.nl
 
Boost Productieswww.boostproducties.nl
 
Kornet Beton Balk BVwww.kornetbeton.nl
 
De Stille Boot HeegStille boot Heegwww.destilleboot.nl
 
Studio NDD 532Studio NDD532 Amsterdamwww.ndd532.nl
 
De Hoop Dienstverleningwww.dehoopdienstverlening.nl
 
Via Babette vakantie zoekserviceWebsite Via Babettewww.viababette.nl
 
E-Scooter verkoop Frieslandwww.scooterfriesland.nl
 
Parketboerderij VBNParketboerderij VBNwww.parketboerderij-vbn.nl
 
Meubelmakerij BeertjeWebsite meubelmakerij Beertjewww.meubelmakerijbeertje.nl
 
 

Ook toe aan een nieuwe website? Die goed gevonden wordt in Google en eenvoudig zelf te beheren is? Uitstekend werkt op smartphones en tablets? Een website die klanten trekt en zorgt voor de verkoop van jouw producten of diensten? Dan kan ik je helpen!

Portfolio Tjeerd EngelIk combineer mijn technische webbouwkennis met mijn 19 jaar ervaring in internetmarketing. Het resultaat: slimme websites die voor jouw bedrijf werken en makkelijk zijn in beheer en gebruik.

Wil je weten wat voor jou de investering is? Stuur mij dan een e-mail met een korte briefing of vul het onderstaande formulier in. Bellen kan uiteraard ook: 06-119 52 361

Tjeerd Engel

.

    × Kan ik je helpen?