Portfolio Tjeerd Engel Websites & Internetmarketing

Hieronder vind je recente werk en opdrachten die ik heb gerealiseerd. Alle website zijn ontwikkeld in WordPress, geoptimaliseerd voor Google en zelf door de klant te beheren (tekst en beeld).

IWF Holland www.iwfholland.nl

.

Melkproductie Koe www.melkproductiekoe.nl

.

Building & Facilities www.buildingandfacilities.com

.

Vakantiehuisje Lytse Kaep www.lytsekaep.nl

.

About Imagewww.aboutimage.nl

.

Rijschool Eddie Sneek www.rijschooleddiesneek.nl

.

Altijd Buiten – ABEE outdoor www.altijd-buiten.nl
.
Letterlevenwww.letterleven.nl
.
VBN – Outlet www.vbn-outlet.nl
.
Solex Sloten www.solexsloten.nl
.
Boost Producties www.boostproducties.nl
.
Parcel@nightlwww.parcelatnight.nl
.
Kornet Beton BVwww.kornetbeton.nl
.
Frisian Yachts Piersma www.frisianyachts.nl
.
De Stille Boot Heegwww.destilleboot.nl
.
WWYSwww.wwys.nl
.
De Hoop Dienstverlening www.dehoopdienstverlening.nl
.
Via Babette Vakantie Zoekservicewww.viababette.nl
.
Gastro Eventswww.gastro-events.nl
.
Deur Afhangbedrijf Henk de Glee www.deurenafhangers.nl
.
Parketboerderij VBNwww.parketboerderij-vbn.nl
.
.

Toe aan een nieuwe website? Die goed gevonden wordt in Google en eenvoudig zelf te beheren is? Uitstekend werkt op smartphones en tablets? Een website die klanten trekt en zorgt voor de verkoop van jou producten of diensten? Dan kan ik je helpen!

Ik combineer mijn technische webbouwkennis met mijn 17 jaar ervaring in internetmarketing. Het resultaat: slimme websites die voor jouw bedrijf werken en makkelijk zijn in beheer en gebruik.

Wil je weten wat voor jou de investering is? Stuur mij dan een e-mail met een kote briefing of vul het onderstaande formulier in.

Tjeerd Engel

06-119 52 361